NeuraxBiotic Spectrum®

Pri kúpe troch balení NeuraxBiotic Spectrum® Vám štvrté pribalíme automaticky ZADARMO.

3+1
4 Použité
635 Zobrazení

Detailný popis

Charakteristika: NeuraxBioticSpectrum® (výživový doplnok so sladidlom)  obsahuje Lactobacillus plantarum PS128™.

Lactobacillus plantarum PS128™ ovplyvňuje os črevo mozog (GBA) a pomáha pri prejavoch porúch autistického spektra (PAS).

 

Odporúčané dávkovanie: 2 vrecúška denne po dobu 1mesiaca, potom 1 vrecúško denne. Obsah nasypte priamo do úst alebo ho rozpusťte v pohári vody alebo inom nápoji, ktorý nie je horúci a sýtený.

 

Aktívne látky 

Priemerný obsah na dennú dávku

                                                       1 vrecúško       2 vrecúška

Lactobacillus plantarum PS128™   30×10⁹ UFC        60×10⁹ UFC

 

Zloženie:

Maltodextrín; sladidlá: erythritol, izomaltóza, xylitol, sukralóza; Lactobacillus plantarum PS128™; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; aróma

 

Upozornenie:

Prípravok bez lepku. Vhodné pre deti od 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí!  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Obsahuje polyalkoholy: nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

 

Spôsob uskladnenia:

Uskladňujte na chladnom a suchom mieste, v žiadnom prípade neprekračujte 25°C. Chránte pred priamym slnečným svetlom. Minimálna doba použiteľnosti sa vzťahuje na výrobok riadne uskladnený v neporušenom obale.

 

Hmotnosť obsahu: 33 g
Balenie: 30 vrecúšok

Pridajte komentár

Spoločnosť

Neuraxpharm

V oblasti liečiv obchodná značka Farmax zaujíma významné miesto v odbore psychiatrie. Široký sortiment prípravkov ponúkame vo forme výživových doplnkov. Jedným z najvýznamnejších je rada Preventan®, prípravky s preukázateľným účinkom na zvyšovanie sekrečnej imunity až o 60%. Väčšina spotrebiteľov má veľmi dobré skúsenosti s prípravkom MaxiCor® s najvyšším obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín pre doplnenie potrebných látok. Ďalej pomáhame riešiť zdravotné problémy a zlepšiť zdravie v oblasti gynekológie, a to predovšetkým s prípravkami na klimakterické problémy – MenoMax® . K zabezpečeniu zdravia pre deti informujeme o jedinečných prípravkoch MaxIQ® a ActiLac® baby.