FAQ

Často kladené otázky

akcie-pr-sekcia

Ponúkate zľavy, akčný tovar, službu alebo výpredaj? Chcete, aby o tom vedelo čo najviac ľudí? Zaregistrujte sa a zverejnite Vaše kupóny a zľavy. U nás neplatíte vysokú províziu z predaja, ako pri zľavových portáloch a porovnávačoch. Ponúkame férovú cenu pre každého, v rámci ktorej môžete pridať neobmedzený počet ponúk. Neváhajte a pridajte sa!

 

Zlavakia.sk prináša zľavové kupóny a aktuálne zľavy od popredných slovenských firiem. Nájdite alebo pridajte Vaše akciové kupóny, zľavy jednoducho bez obmedzení. Cieľom Zlavakia.sk je dať možnosť zverejniť svoje zľavy, kupóny každej firme za najférovejšiu cenu na Slovensku!

1. Zľavu na kategóriu: jednoducho vytvoríte ponuku s názvom napr.: “Zľavy na dámske oblečenie“. Pridáte krátky popis, obrázok a následne vložíte odkaz na kategóriu, kde zľavu ponúkate, napr.: www.vasafirma.sk/zlavy.

2. Zľavu na produkt alebo službu: Druhá možnosť je zverejniť priamy odkaz na zľavnený produkt alebo službu.
V oboch prípadoch bude zákazník presmerovaný na Váš e-shop, kde si môže ponuku zakúpiť.

1. Zľavový kupón, ktorý si zákazník jednoducho skopíruje a uplatní ho v košíku na Vašej webovej stránke. Tento zľavový kupón samozrejme musíte najprv vytvoriť vo Vašom e-shope a následne ho tu zverejniť!

2. Kupón s možnosťou vytlačenia. Jednoducho nahrajte obrázok s kupónom/kódom, ktorý si zákazník vytlačí a uplatní ho osobne vo Vašom kamennom obchode.

Zaregistrujte sa na stránku a následne sa prihláste. V hornom panely kliknite na Môj účet — Moje ponuky — Pridať ponuku. Vyplňte požadované údaje a odošlite Vašu ponuku.

Každá ponuka prejde schvaľovaním, ktoré trvá max. 1 pracovný deň.

Pri pridávaní ponuky máte možnosť nastaviť expiráciu, t.j. do kedy má byť ponuka zverejnená na stránke. Ak by ste potrebovali ponuku upraviť alebo vymazať, jednoducho to oznámite po prihlásení cez Váš účet.

Cena za zverejnenie ponúk na stránkach Zlavakia.sk je 120,- eur bez DPH na jeden rok. V rámci tejto ceny môžete pridať neobmedzený počet ponúk. U nás neplatíte žiadne provízie z predaja. Ponúkame najlepšiu možnosť ako zviditeľniť Vaše podnikanie, služby alebo tovar.

Zaregistrujte sa na stránku. Prihláste sa a vyplňte firemné údaje. Pridajte Vašu prvú ponuku. Po schválení a zverejnení ponuky Vám bude vystavená faktúra.

Jednoznačne viac zákazníkov a 2 špeciálne bonusy:

1. Zverejníme Vašu prvú ponuku zadarmo na našej Facebookovej stránke.

2. Zadarmo zverejníme o Vašej firme, produkte alebo službe jeden PR článok v sekcii ”Novinky”.

 

Ak máte akýkoľvek ďalší dotaz, neváhajte nás kontaktovať.