Vitamín C Farmax 1000 mg s vlákninou

Pri kúpe 1 balení Vitamín C Farmax® Vám druhý pribalíme automaticky ZADARMO.

1+1
2 Použité
197 Zobrazení

Popis výrobku Vitamín C Farmax 1000 mg s vlákninou

  • výživový doplnok so sladidlom
  • vhodný pre deti od 12 rokov
  • s vlákninou
  • s príchuťou pomaranča, citrónu a marhule
Charakteristika:
Vysoké dávky vitamínu C. Šumivé tablety na prípravu osviežujúceho nápoja príjemnej chuti. Vitamín C je v každej šumivej tablete doplnený o rozpustnú vlákninu pôvodom z čakanky. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Odporúčané dávkovanie:
Dospelí rozpustiť 1 tabletu denne v min. 200 ml vody (deti od 12 rokov 1/2 tablety).

 

Energetická hodnota v  tablete/200 ml nápoja:
35,2 KJ (8,4 kcal)
Celkové zloženie tablety:
regulátor kyslosti: kyselina citrónová, vitamín C: kyselina L- askorbová, regulátor kyslosti: hydrogénuhličitan sodný, sladidlo: sorbitol, inulín (vláknina z čakanky), protihrudkujúca látka: polyethylénglykol (PEG 6000), farbivo: beta-karotén, látky zvýrazňujúce chuť a vôňu:pomarančová, citrónová a marhuľová aróma,  sladidlo: sukralóza, neohesperidín DC.
Upozornenie: 
Vhodné pre deti od 12 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chráňte pred teplom a svetlom. Uskladňujte v suchu, pri teplote do 25°C v dobre uzavretom obale. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.
Balenie: 20 šumivých tabliet
Hmotnosť obsahu: 80 g

Spoločnosť

Neuraxpharm

V oblasti liečiv obchodná značka Farmax zaujíma významné miesto v odbore psychiatrie. Široký sortiment prípravkov ponúkame vo forme výživových doplnkov. Jedným z najvýznamnejších je rada Preventan®, prípravky s preukázateľným účinkom na zvyšovanie sekrečnej imunity až o 60%. Väčšina spotrebiteľov má veľmi dobré skúsenosti s prípravkom MaxiCor® s najvyšším obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín pre doplnenie potrebných látok. Ďalej pomáhame riešiť zdravotné problémy a zlepšiť zdravie v oblasti gynekológie, a to predovšetkým s prípravkami na klimakterické problémy – MenoMax® . K zabezpečeniu zdravia pre deti informujeme o jedinečných prípravkoch MaxIQ® a ActiLac® baby.