Q Max® Active

Pri kúpe dvoch balení Q Max® Active 60 cps. Vám tretí pribalíme automaticky ZADARMO.

2+1
0 Použité
185 Zobrazení

Popis výrobku Q Max® Active 60 cps

  • výživový doplnok
  • vhodné pre deti od 3 rokov
  • redukovaný koenzým Q10
  • 8x vyššia účinnosť
Charakteristika:
Q Max Active® obsahuje redukovanú formu koenzýmu Q10 s garantovanou Kaneka QHTMkvalitou. Ide o koenzým, ktorý sa vyrába izoláciou z fermentovaných kvasníc (prirodzený biologický proces). Táto metóda poskytuje formu koenzýmu, ktorá zodpovedá ľudskému Q10 bez nežiaducich prímesí a balastných látok . Redukovaný koenzým Q10 je forma, ktorá predstavuje 90% koenzýmu Q10 nachádzajúceho sa v plazme zdravého človeka (na rozdiel od jeho oxidovanej formy). Ide o aktívnu, okamžite využiteľnú formu koenzýmu Q10 s 8x vyššou účinnosťou. Redukovaný koenzým Q10 by sa mohol odporúčať na užívanie spoločne so statínmi.

Odporúčané dávkovanie:
1 – 2 kapsuly denne. Pri užívaní statínov 1-2 kapsuly v priebehu raňajok.

Zloženie – účinné zložky v 1 kapsule:
redukovaný koenzým Q10      30 mg
(ubichinol = ubiquinol)
Celkové zloženie kapsuly: 
olivový olej panenský (nosič), želatína (obal), koenzým Q10 (ubiquinol), glycerol (zahusťovadlo), čistená voda, košenila, oxid titaničitý, čierny oxid železa, červený oxid železa.
Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňovať mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chráňte pred teplom a svetlom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Balenie: 60 mäkkých želatínových kapsúl
Hmotnosť obsahu: 15,6 g (±5%)

Spoločnosť

Neuraxpharm

V oblasti liečiv obchodná značka Farmax zaujíma významné miesto v odbore psychiatrie. Široký sortiment prípravkov ponúkame vo forme výživových doplnkov. Jedným z najvýznamnejších je rada Preventan®, prípravky s preukázateľným účinkom na zvyšovanie sekrečnej imunity až o 60%. Väčšina spotrebiteľov má veľmi dobré skúsenosti s prípravkom MaxiCor® s najvyšším obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín pre doplnenie potrebných látok. Ďalej pomáhame riešiť zdravotné problémy a zlepšiť zdravie v oblasti gynekológie, a to predovšetkým s prípravkami na klimakterické problémy – MenoMax® . K zabezpečeniu zdravia pre deti informujeme o jedinečných prípravkoch MaxIQ® a ActiLac® baby.