MemoNEURAX®

Pri kúpe 1 balení MemoNEURAX® Vám 2 pribalíme automaticky ZADARMO.

1+1
2 Použité
240 Zobrazení

Charakteristika: MemoNEURAX® (výživový doplnok)  obsahuje jedinečnú kombináciu homotaurínu, kyseliny pantoténovej (B5) a jódu.
Hlavnou zložkou je látka homotaurín, derivát aminokyselín, ktorý sa nachádza v niektorých druhoch morských rias.
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k normálnej mentálnej a duševnej činnosti, k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálnej syntéze niektorých neurotransmiterov.
Jód udržuje zdravú pamäť, prispieva k normálnym kognitívnym funkciám (myslenie, pamäť, koncentráciu, pozornosť, bdelosť/bystrosť/obratnosť) a taktiež k normálnym reakčným a vyjadrovacím schopnostiam.

 

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Zloženie – aktívne zložky v 1 tablete: 

                                              množstvo                     RHP *
Homotaurín                             50 mg                nie je stanovená

Kyselina pantoténová               6 mg                         100%

Jód                                         150 μg                         100%

* RHP – referenčná hodnota príjmu

 

Celkové zloženie tabliet:
zahusťovadlo: mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, fosforečnan vápenatý, homotaurín, poťahová látka: etylcelulóza, vitamín B5 (D-kyselina pantoténová), protihrudkujúce látky: sodná soľ karboxymetylcelulózy, mastné kyseliny, oxid kremičitý, poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza, MCT – glyceridy, alginát sodný , polydextróza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, kyselina olejová, mastenec, jodid draselný.

 

Upozornenie:

Uchovávajte v chlade a suchu, chráňte pred svetlom. Uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nevhodné pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hmotnosť obsahu: 11,4 g
Balenie: 30 tabliet

Spoločnosť

Neuraxpharm

V oblasti liečiv obchodná značka Farmax zaujíma významné miesto v odbore psychiatrie. Široký sortiment prípravkov ponúkame vo forme výživových doplnkov. Jedným z najvýznamnejších je rada Preventan®, prípravky s preukázateľným účinkom na zvyšovanie sekrečnej imunity až o 60%. Väčšina spotrebiteľov má veľmi dobré skúsenosti s prípravkom MaxiCor® s najvyšším obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín pre doplnenie potrebných látok. Ďalej pomáhame riešiť zdravotné problémy a zlepšiť zdravie v oblasti gynekológie, a to predovšetkým s prípravkami na klimakterické problémy – MenoMax® . K zabezpečeniu zdravia pre deti informujeme o jedinečných prípravkoch MaxIQ® a ActiLac® baby.