Naštartujte vaše podnikanie s profesionálnou webovou stránkou

Novinky

Naštartujte vaše podnikanie s profesionálnou webovou stránkou

Potrebujete vyzdvihnúť váš biznis na vyšší level? Chcete, aby vás bolo viac vidieť? Alebo vás jednoducho omrzel váš starý web a potrebujete mu vdýchnuť nový život v podobe redizajnu? Ste na správnom mieste! Sme mladá firma, ktorá má neutíchajúci „drive“ a radi sa postaráme o akúkoľvek vašu požiadavku.

Vytvoríme vám webstránku na mieru tak, aby vyniklo to najdôležitejšie a najatraktívnejšie. Všetko s profesionálnym prístupom a maximálnym ohľadom na klienta. Tvorbou webu sa to však nekončí. Neponúkame len realizáciu, ale aj kvalitný support, t.j. správu stránky, aktualizáciu, bezpečnosť a mnoho ďalších komplexných služieb.

Ak už web máte, ale potrebujete viac spätných odkazov a viac zákazníkov, zabezpečíme pre vás efektívnu SEO optimalizáciu.

Takisto sme vám k dispozícii aj vo sférach online marketingu. Urobíme všetko preto, aby promo vašej webstránky alebo produktov a služieb bolo na tej najvyššej úrovni. Či sa jedná o Google Adwords kampane, kedy vaša reklama bude umiestená ihneď na prvých miestach vo vyhľadávači Google, alebo Etarget kampane, kedy reklama sa zobrazuje na rôznych slovenských weboch. Realizujeme aj Facebook remarketing kampane, kde môžete cielene osloviť tisíce reálnych ľudí.

Ak máte stránku na Facebooku, poznáme tie správne postupy ako spravovať FB stránku tak, aby ste mali dosah na čo najväčší počet ľudí na sociálnej sieti a aby ste vďaka premyslenému marketingu profitovali čo najviac.

Naše prednosti sú rýchlosť, férovosť, dynamika a predovšetkým, priaznivá cena.

júl 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031